Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi,2003-as Windows Xp van a...

Uborka555 kérdése:

Régi,2003-as Windows Xp van a gépemen, és elvittem egy hozzáértő emberhez, hogy rakjon rá Windows 7-et. De valami olyat mondott, hogy nem tudja rátenni mert amikor belép a BIOS-ba (vagymi) akkor teljesen sötét lesz a kép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Alaplapot kell benne cserélni?Ötletek?

2013. febr. 3. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bootoláskor nyomogasd a del billentyűt, ha feláll a rendszer, akkor a újraindításkor az F2-őt, álltalában ezekkel lehet a BIOS-ba jutni, és ott kell " first boot"-ot ODD-re állítani.


Everest tökéletes, csak "lopott" szoftver nem ajánlgatok nyíltan /nekem AIDA van, az EVEREST elődje volt, most az utódja/

2013. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 P.O.C. ***** válasza:
0%
Miért lenne lopott? Bárki számára elérhető az aida64.com -on. Van Trial módja, ahol pár infót kitakar. Ha nincs szerencséje a delikvensnek pont azt amire épp szüksége lenne. Ha olyan termékkulcs regisztrálja amiéért nem fizetett, na az a lopás.
2013. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Ennyire kevés memóriával el se fog indulni a Windows7. Proci is csak egy magú, nem kettő. Biztos, hogy 2009-es gyártású ez a gép? Az enyémet akkor rakták össze és két magú (Dual Core) van benne.

A régi, 2003-as Windows XP se jó, ha nincs feltelepítve az SP3.

Én a helyedben olcsón beszereznék cégtől (nem kéz alatt) használt, két magú procis gépet, legalább 1 GB memóriával.

[link]

2013. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!