Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok a gépem?...

Milyennek találjátok a gépem? Intel Pentium (R) 4 CPU 2.80GHz 1GB RAM Windows XP. (Szerintem az 1GB RAM kevés! )

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 08:42
 1/10 A kérdező kommentje:
U.I.:Rendszer:Microsoft Windows XP Professional 2002-es verzió,szervízcsomag3.
2013. febr. 3. 08:48
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem sok információ ez, de nagyjából 10 éves szintű gépről van szó, azaz mai szemmel már elég elavult, lassú. 1GB memória akár elég is lehet neki, attól is függően, hogy mire használod a gépet. Netezésre, divx filmeket nézni, zenét hallgatni, képeket nézegetni még jó illetve a videokártyától függően régebbi játékok is mehetnek rajta.
2013. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen gépem van csak 2GB RAM-al 128mb-os videókártyával és lassú,öreg játékra nem nagyon alkalmas max régiekre.
2013. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kevés, mert minek több? Nekem is van egy ilyen gépem netezésre, mert kb azt tudja. De amúgy fejleszteni nem éri meg, nagyon drágán szinte semmi haszna nem volna. Ha nem felel meg a gép, inkább új vásárlásában gondolkodj.
2013. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezekbe ddr2es memória kell általában, az meg nem nagyon éri meg a pénzét. A 3 sokkal olcsóbb. + már régi benne minden, ajánlatos lecserélni.

Amúgy meg nekem is megvan még a régi gépem, fél giga ram, 3 Ghzes proci, 128as vga, és nem mondanám azért azt, h csak netezésre jó meg filmezésre :) Pl az NFS szériát a Carbonig toltam, Medal of Honor-ok, COD-ok, GTA-k, ezek amikkel játszottam. Ne mondja már azt vki, h 1 giga rammal nem lehet ugyanezeket tolni... persze csak ha jobb 128as vga van benne

2013. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért a DDR2 sem biztos, simán lehet korábbi modell is. Másrészt a netezős-filmezős felhasználáson felül említettem azt is, hogy megfelelő videokártyával a régebbi játékok is elfutkosnak rajta. Nekem is volt hasonló konfigom és egy 6600GT-vel elég jókat játszottam vele (kb 8 évvel ezelőtt).
2013. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem ugyanilyen van, csak laptopban: Lenovo ThinkPad T60, 1 giga RAM-mal. És gyakorlatilag mindenre jó — a játékokat kivéve. De az nem érdekel, nem szoktam játszani vele. Gondolom régebbi játékok elmennének rajta.


Na de nekem azért jó ez a masina, mert nem Windows ketyeg rajta hanem Linux...


Tudok vele kiválóan internetezni, szövegszerkeszteni, zenét hallgatni, filmet nézni, zenéket vágni is, videókat átkódolni, torrentezni, levelezni, programozni, képeket nézegetni... s mindezt majdnem egyszerre.

2013. febr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kunci77 válasza:
Konkrétan mire is vagy kíváncsi? MErt attól függ, hogy mire akarod használni. Irodai munkákra, Netezésre még alkalmas de komolyabb játékok futtatására vagy filmek konvertálására, vágására már nem igazán jó. A 1GB RAM tényleg elég kevés de ha 5-6000 Ft-ot rá tudsz szánni akkor még 2GB RAM-ot vehetsz bele Ebay-en. Ha a sima IDE winchester helyett SATA-t raksz bele az is javít a sebességen. Persze csodát akkor se várj ez a gép sosem lesz már egy erőmű!
2013. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dannyakiller315 válasza:

Jó gép. Nagymamámnak is ilyen van, bár az övének 1.70Ghz-es procija van és Windows Vistával fut ami cserélve lesz Windows 7 thin pcre. A géped nagyon jó és én az ilyenek

híve vagyok (meg a régebbieké:) ).

2015. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csillik Attila válasza:
Sziasztok!Nekem is lenne egy ugyanilyen gépem eladó!Árat mondok ha írsz!
2017. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!