Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a hasznosabb egy 8-ból...

Melyik a hasznosabb egy 8-ból ballagónak? Macbook Pro vagy Iphone 5? A macbookal tud mit kezdeni vagy később, középsuli végén ajánlatos venni neki?

Figyelt kérdés
Fiam ballagni fog és ezeken gondolkozik de nem tudok neki sok tanácsot adni.Örülök annak aki tud segíteni :)Indokkal ha kérhetem!

2013. jan. 23. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Pénzt, ha annyi van, aztán majd elkölti.
2013. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Macbook Pro mert majd fősulira viheti és könnyebb lesz órán írni vagy esetleg ha olyan középiskolába megy tovább ahol hasznosíthatja.Mint például én is középsuliban laptoppal körmöltem órán.Hát valami mennyei volt hogy csak a laptopot bevittem és nem kellet cipelni nagyon semmi mást gyors is volt szépen rendezetten meg lehetett vele csinálni az anyagokat.
2013. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi :) Melyik középsuliba jártál ha nem zavaró kérdés?Mármint egyetem vagy szakközépiskola? Hol lehetne hasznosítani a MacBookot?
2013. jan. 23. 17:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus suliba voltam Gépészeti és számítástechnikai szakközép suliban.
2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. jan. 24. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy 14 éves GYEREKNEK felesleges 200e+-os telefont venni. Menőzésen, facebookon meg játékon kívül sokra nem fogja használni.


Egy MBP már hasznosabb lehet. Bár az meg a duplája. De, hogy mire tudja használni azt nem igazán tudom. Facebookra, netezésre szerintem felseleges 400e+-os gépet venni. Játékra meg úgysem tudja használni azt nem játékra tervezték.


Ezek tükrében én nem vennék egyiket sem most.

Én biciklit kaptam ennyi idősen. És hasznosabb is volt nem lettem egy elhízott kocka, :) Plusz sokat izmozodtam főleg a lábaim.

2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha aktuális még, akkor szerintem egy alma nélküli okostelefon, ami annyi mint egy ibetűs, sokkal többet tud / erősebb.
2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
58%
Inkább ösztönözd valami sportra ..többet ér mint ezek a "sz*rok" amik azért kerülnek ennyibe , mert valaki kitalálta , hogy ez a menő:D Mit tud vele kezdeni ? Telefonálásra nem kell 200.000 ft , számítógépnek meg a MBP árából 4x olyan jót össze lehet rakni monitorral , mindennel.. Aztán pár év és ezek semmit nem fognak érni..
2013. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jan. 27. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés nem ez volt, utolsó válaszolók.

Egyébként szerintem MacBook Pro. Jobban jár vele. Nagyon gyors, és strapabíró gép. Azt, hogy ennyiért jobbat lehetne kapni, blablabla, ezt hagyjuk. Ha Apple-t akar, akkor Apple-t akar, nem mást.

Ja és amúgy Az MBP sokáig bírni fogja, 5 év múlva is ugyanilyen jó lesz.

2013. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!