Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Need for Speed The Run...

A Need for Speed The Run -ban, hogyan lehet kocsit váltani? Nekem még mindíg a kezdő van.

Figyelt kérdés

Szóval amikor kezdődik, van az a kocsi amivel elmenekkülök, és aztán az a csaj ad kocsit. Lehet választani. Aztán elindul a verseny, és még mindíg ugyanazzal vagyok...

Már 139. helyen vagyok, de még mindíg a kezdő kocsival! Ebben segítsetek!



#Need for Speed #Need for Speed The Run #kocsi #Need for Speed - The Run #nedforspedtherun #ned for sped the run
2013. jan. 23. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Verseny közben néha látsz benzinkútakat. Oldalt a képen ki is jelzi egy kút ikonnal, ha közeleg. Oda kell kiállnod és akkor tudsz váltani (meg venni is).


Menüből én még nem találtam meg az opciót, pedig a 80. hely környékén vagyok.

2013. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahaaa!

Egyik haverom is azt mondta, hogy mutatja azt a Benzinkút jelet, de én még nem láttam! 139. helyen vagyok :)

2013. jan. 24. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem minden pályán van sajnos, kb. minden 2-3.-on. Addig ki kell húznod a régivel.

Amúgy ha eljutsz odáig, ajánlom a Nissan 370Z-t, fantasztikusan jól megy az a kocsi.

2013. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köcce :3

Remélem találok olyan pályát...

2013. jan. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!