Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A samsung lcd monitoron a...

A samsung lcd monitoron a store mode ( üzleti mód ) funkciót hogyan lehet kikapcsolni, illetve át állítani otthoni módra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:04
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

Ezt találtam (google)

1. Állítsd a jelforrást TV módra.

2. Menj a menübe és keresd meg a Plug & Play beállítást

3. Enter, kérni fog pin kódot, az alapesetben 4db nulla, üsd be a távirányítón, majd enter

4. A nyelv kiválasztása után fel fogja ajánlatni, hogy Üzleti vagy Otthoni módban akarod-e használni a TV-t. Itt válaszd az Otthoni módot, és kész is.

5. A menüből való kilépés után az Info gombbal le tudod ellenőrizni hogy valóban otthoni módban van-e a TV.

2013. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt már én is megtaláltam .meg a samsung hu honlapján is lehet chat-ben kérdezni és ugyan ezt mondta el, és hogy ez tv-re és monitorra is ugyan az a funkcó, csak az a bökkenő hogy ez LCD monitor nem pedig TV,és ebben a monitorban nincs olyan rész hogy Plug & play. már nem tom hol keresem mer mindenhól csak a tvröl irja le ezt a megoldást.

De azért köszi

2013. jan. 23. 00:38
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Talán ha leírnád a pontos típust lehetne keresni hozzá manual-t.


Press the arrow down button once (which will let you adjust brightness), then press and hold the menu button until the screen goes dark. When the picture comes back with no text on the screen then you are out of the store mode. If you keep holding the menu button the screen will goes dark again, and you will enter the store mode again (as it will shown on the screen). Try it and you will understand.



google-san fordítva:


Nyomja meg a nyíl lefelé gombot (amely segítségével fényerő), majd nyomjuk meg és tartsuk lenyomva a menü gombot, amíg a képernyő elsötétül. Ha a kép jön vissza nem tartalmaz szöveget a képernyőn, akkor is ki a store módban. Ha folyamatosan nyomva tartja a menü gomb a képernyő elsötétül újra, és belép a store módba (ahogy ez látható a képernyőn.) Próbáld ki, és meg fogod érteni.

2013. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tipus alapján már én is kerestem mgayar és angol változatu manualt , de nincs a benne.

A pontos név/tipus: Samsung SyncMaster S22A300N LCD monitor VGA csatlakozású

2013. jan. 23. 20:54
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi ez a mgayar<szó pontosabban magyar akar lenni :XD
2013. jan. 23. 20:56
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Nem sok hír van róla az "éterben". A kérdés, hogy hogyan lehetne a monitort lenullázni.


Ezt találtam:

Here is what solved this Samsung created problem: Turn off and unplug the power to the monitor. Remove the HDMI connection. Connect with a VGA cable. Turn on the monitor. Source, select PC. A choice comes up, Home or Store Demo. Choose Home. A welcome screen comes on. Press remote INFO to verify Store Demo is gone. Turn off and unplug the power. Change connecting cable to HDMI or DVI as you prefer. Plug in and turn on power. Change Source to HDMI or DVI to match connection. Change display settings as necessary to fit your use and preferences. Problem is solved."


Itt van, amit megoldotta ezt a Samsung létrehozott probléma: Kapcsolja ki és húzza ki a tápkábelt a monitorhoz. Távolítsuk el a HDMI-kapcsolat. Csatlakoztassa a VGA kábel. Kapcsolja be a monitort. Forrás, válasszuk a PC. A választás jön, Home vagy Store Demo. Válassza ki a Home. Az üdvözlő képernyő jön be. Nyomja meg a távvezérlő INFO ellenőrzése Store Demo elment. Kapcsolja ki és húzza ki a készüléket. Változás csatlakozó kábel HDMI vagy DVI ahogy szeretné. Csatlakoztassa és kapcsolja be a hatalom. Változás Forrás HDMI vagy DVI egyeztetni kapcsolatot. Megjelenítési beállítások módosítása szükséges, hogy illeszkedjen a használat és preferenciáit. Probléma megoldódott. "

2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen e egész jó támpont:).megy a zöld kéz
2013. jan. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!