Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor lesz elérhető a WP 7.8...

Mikor lesz elérhető a WP 7.8 Lumia 800-ra?

Figyelt kérdés
Nem a hackelt programokra gondolok, azokat már találtam, de azokkal lőttek a garinak, meg nem is szívesen használnék nem "original" szoftvert. A hivatalos Zune-nal történő frissítés időpontjára gondolok.

2013. jan. 19. 19:54
 1/7 anonim válasza:
Elvileg januárban kezdik el a frissítéseket világszerte. Hozzánk is várhatóan el fog érni, de valószínűleg csak tavasszal
2013. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz. Nagyon örülök neki.. :( Magyarország, én így szeretlek :D
2013. jan. 22. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag már kijött,olyat olvastam hogy a szervizből 7.8-al kapta vissza a Lumiáját az emberke.A Zune-os frissítés a szolgáltatótól függ.A Nokia szerveréről közvetlen már frissíthető valahogy a hivatalos 7.8,de macerás,meg nem is értek hozzá.:)Az a 7.8 természetesen hivatalos,nem ilyen babfőzelék,csak AHOGY hozzáférsz,ahogy frissíted na az már nem.Tehát szerintem egy-két hét,hülyét is kapnék ha tavaszig ülne rajta,esetemben 710/T-Mobile!Ma olvastam olyat,hogy valaki úgy van vele,beviszi azt rákérdez nem e volna kedvük frissíteni a telóját soron kívül.Hát egy próbát megér ha már nem tudsz várni,max elküldenek.
2013. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
februarba fog megjeleenni en is varom a nokia lumia 610 esemhez
2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Nokia hivatalos oldala szerint még nincs meg a 7.8 lumia 800-ra, szóval már végképp nem értem :D hackelt 7.8 van, azt tudom, de az szóba sem jöhet esetemben, becsesebb számomra ez a készülék, mint hogy ezzel elrontsam.. Zune-hoz csatlakozva azt írja, hogy nincs újabb verzió a jelenleginél. Hivatalos facebook oldalon azt írták, hogy jan.31, de függ a szolgáltatótól. T-mobile-os vagyok, ha tudtok valamit, lennétek szívesek egy e-mailt szúrni? ( barthamatthew2@hotmail.hu )

Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz :)

2013. jan. 23. 10:52
 6/7 anonim válasza:

Ezt írta a T-Mobile a hivatalos facebook oldalon:

"A gyártó illetékessége az új szoftvert elkészíteni, és azt továbbítani nekünk. Ezt követően, ha a tesztelések sikeresek, a gyártó publikálja a frissítést. Legfrissebb információink szerint már elfogadtuk a szoftvert, a publikálás azonban már a gyártó feladata, ezért annak időpontjáról nincs információnk. Megértésed köszönjük!"

2013. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!