Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendo wii tenisz játékban...

Nintendo wii tenisz játékban hogyan tudok nyesni/csavarni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok profi, nem értek a sportokhoz sem, de megpróbálok segíteni. :D

én úgy szoktam, hogy mikor elütöm a labdát, akkor megtekerem csuklóból a remote-ot. így olyan labdát adok vissza, ami első látásra egyenesen megy, majd az ellenfél oldalán pattanva élesen irányt vált. remélem erre gondoltál :D

2013. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja én teniszezek és wii-ztem is már, ha esetleg teniszezel, tudod hogyan kell nyesni tenyérrel/fonákkal és ahhoz hasonló mozdulattal tudtam nyesni,úgy próbálj tenyeressel nyesni, h mikor eltalálod a labdát,fel legyen emelve egy kicsit a remote feje, és miközben eltalálod a labdát, húzd le a fejét.
2013. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a Wii Sport Tennis-re gondolsz akkor ott nem lehet nyesni-csavarni, azt csak motion plus-os remotokkal és játékokkal lehet
2013. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy egy rendes tenisz meccsen, a csuklóddal, vagy különleges kézmozdulatokkal, de vigyázz mert nem minden tenisz játékban lehet. Pl: A Virtua tennis4 jól érzékeli, a Grand slam meg egy fos!
2013. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!