Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Leauge of Legends ben miért...

A Leauge of Legends ben miért nem tudok be jelentkezni? A játékban sem tudok meg a weboldalon sem.

Figyelt kérdés

A játékba azt írja,hogy nem jó a jelszó vagy a név de jól irtam be az oldalon pedig valami summoner akármit ír.

Aki tud segitsen lécives mert már elég ideges vagyok XD



2013. jan. 17. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD ideges vagyok XD
2013. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy b+ szerinted miért írja? Talán nézd meg és másold ide apa.
2013. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt írja:You must first create a Summoner by logging into League of Legends before logging into our website
2013. jan. 17. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy meg ha tudnám nem kérdezném -.-
2013. jan. 17. 13:52
 5/6 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ válasza:
Nekem is ezt csinálja :/ nem tudom miért.
2013. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Már enyhén szólva 8 napon túlgyógyuló agyf*szt kaptam ettől a rakat sz*rtól! -.-'
2013. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!