Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a számítóg...

Mit gondoltok erről a számítógépről?

Figyelt kérdés

Elmentem egy számítástechnikai szaküzletbe, ott állították nekem össze ezt a gépet, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok róla? Játékra használnám főként.


RAM DDR III 4 GB 1333 KINGMAX (kétszer, szóval 8GB lenne a gépben)

ALAPLAP GIGABYTE B75M-D3V s1155

VGA GEFORCE N650OC-2GI GTX650 2GB/GDDR5 PCIE GIGABYTE

HDD 500 GB WD 7.2 SATAIII 16 MB WD5000AAKX

HÁZ GIGABYTE GZ-P5 FEKETE TÁP NÉLKÜL GZ-P51CBX-D00

HÁZTÁP ATX 550 W HKC 12CM SATA

DVD ÍRÓ LG H24NS95 OEM SATA FEKETE

CPU INTEL CORE i7-2700K 3,5 GHz/8 Mb s1155 BOX

SSD 120 GBOCZAGILITY 3 SATA III 2,5"


Kértem már máshol is segítséget ott azt javasolták, hogy az alaplap inkább ASUS P8Z77-VLK, a táp CORSAIR Enthusiast Series Modular TX550M, a ház pedig CoolerMaster RC-431P_KWN2 Elite 431 Plus legyen.


Ti mit gondoltok?


230 ezernél többet nem szeretnék rá költeni. Egy nagyon ó gépet szeretnék. Köszi!


2013. jan. 18. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, a táp szutyok, az biztos h másik kell. Am elég korrekt gép, de nem tudnád leírni h mi mennyibe kerül?? Úgy talán jobban tudnék segíteni, h átb.sznak vagy nem.

Meg a memóriának is keveslem az 1333 Mhz-et, min. 1600.

A ház meg nem mind1??? Nekem egy 5000res házam van, és mi van akkor??? :D a házon elég sokat lehet spórolni, nekem az volt az utolsó, amit néztem. A táp viszont elég fontos. Sokan azon akarnak spórolni, pedig az az egyik legfontosabb egység.

2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak az egész gép mindenestül tudom mennyi lenne. Éppen 230 ezer forint. Aki összeírta mondta, hogy az SSD inkább csak extra, az nem kötelező dolog.

Annyira nem értek az apróságokhoz, de akkor a ház csak maga a külső rész ezek szerint, ami körülfogja. Azt hittem kicsit több mindent is tartalmaz.

Akkor szerinted is a nem a listában szereplő, hasnem más szerint tanácsolt alap és táp jobb választás? Kösz.

2013. jan. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!