Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok egy képet hogy...

Mit gondoltok egy képet hogy tudnék a számítógépről a falamra felvinni?

Figyelt kérdés

a kép amiről szó lenne : [link]

Nem tudom hogy tudnám ezt megoldani :D

bobmázzatok szét ötletekkel !! :D

Nem gagyi kinyomtatós módon szeretném megcsinálni! Pontos munkát szeretnék csinálni szóval pont olyan legyen mint a képen , szóval nem kérek olyan ötletet h rajzoljam fel ceruzával stb...stb...okosságok ;)

pacsi



2013. jan. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a belsőépítészek is úgy csinálják, hogy kinyomtatják a mintát átlátszó fóliára és írásvetítőt kivetítik a falra. Így körbe tudják rajzolni, majd ki tudják festeni. De ha neked ez gagyi megoldás, akkor vegyél egy projektort és vetítsd ki a faladra (ebben az esetben is körbe tudod rajzolni).
2013. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azon kívül, hogy felrajzolod, vagy felfested, mit tudsz elképzelni?

kivetíted projektorral, és körberajzolod,

kinyomtatod, kockás papír segítségével kinagyítod, és annak segítségével viszed fel a falra.


vagy úgy gondolod, hogy plotterbe betáplálod a képet, és az majd a falra felrajzolja? ez nem hiszem, hogy kivitelezhető ...


a kép egyébként nem bonyolult, úgyhogy nem tudom, milyen bonyolult módszert keresel hozzá

Mekkorába szeretnéd a faladra?

2013. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki matrica fóliára és vasald fel!
2013. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha tudsz szerezni, projektort akkor azzal nagyon egyszerű, mi így szoktuk!:)

sok sikert

2013. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A projektoros megoldásról én is hallottam. Kérsz kölcsön valakitől vagy bérelsz és a falra kivetíted a képet, majd megrajzolod.
2013. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!