Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TAB vásárlásakor mit kell...

TAB vásárlásakor mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Hozzá nem értö nöként gondoltam megkérdezem, hátha nálam hozzáértöbbektöl kapok választ. A boltban gondolom úgyis a drágábbat ajánlanák, föleg, ha látják, hogy mennyire buta vagyok ehhez.

Ki vannak írva a tulajdonságok, de többnyire olyan rövidítések, hogy azt sem tudom mi az. Nem akarom tudni, hogy most mind mit jelent, csak, hogy miket kell figyelni, ha mondjuk inkább csak msn, forum, youtube amire használnám. Nem szándékozom 40-50 000 ftot adni érte, mert nem nagy dolgokra kell, de azért biztos alacsonyabb árkategóriában is van készülék és készülék közt különbség...

Köszönöm


2013. jan. 15. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
ennyiért inkább egy használt laptop jöhet szóbs , egy tableten pl nem használható az rtlmost.hu
2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!