Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek Shaco-nak a League...

Mit vegyek Shaco-nak a League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy hogy lehetek erős az mellet, hogy jól játszom..

2013. jan. 9. 17:33
 1/3 anonim válasza:
Sok sok kritet meg 1 bloodthirstert.
2013. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Shaco az elmúlt időszakban elég nagy nerfet kapott, 5v5ön jungelezésen kívül másra nem használnám... a kérdésedre válaszolva, nem tudom hogy ap, vagy ad shacot szeretnél e csinálni... megjegyzem az ap az élvezetesebb:)
2013. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha off tankra építed (mert általában manapság a jungleba tankokat/off tankokat visznek) azaz vegyél neki Guardian angel frozen mallet(vagy warmog) magic resistes vagy armoros cipőt infinity, (ice born azt is vehetsz neki) statik-ot és bloodthsiter-t

( és a junglezol nem kötelező neki smite mert a passzivja és a dobozai miatt elég hamara letudod szedni a campeket) én is ghost/exhaust-ot teleport/exhaustot szoktam neki vinni

2013. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!