Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Euro Truck Simulator 2,...

Euro Truck Simulator 2, kormányzás beállítása csak nekem borzalmas az irányíthatósága?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta próbálom beállítani hogy jó legyen de egyszerűen sehogy sem jó csak nekem nem megy úgy ahogy kellene ? Logitech kormány.
2013. jan. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy nekem is nagyon furcsa irányítása van. Próbáltam egy autós játékot (FlatOut 2) és azzal szerintem tökéletes. Nyilván van különbség a kamion meg az autó között... ETS2-ben ugye be lehet állítani az érzékenységet de én csak ugy tudom hogy meddig ne csináljon semmit a kormány elfordítására. Egy idő után ugyan megszoktam de mikor gyorsan kellett akkor is gondok voltak. Meg most nem játszok egy ideje és megint nagyon meg kell szokni. Egyébkén Trust gxt 27-es kormányom van.
2013. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is ugyan ez a gondom már lassan megőrjít reméljük tud valaki valami megoldást
2013. jan. 9. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem működik az autóm!

Piros. Oldjátok meg!

Jellegű kérdésed van.

A trust gxt 27-en nem is fogod beállítani.

2013. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
@theskunker Nem vagyok fogyatékos mint te, be bírok állítani egy játékot, de ezt nem lehet érted ? Volt már ilyen, amit segéd programokkal vagy hasonlókkal lehetett megoldani ezért lett feltéve a kérdés de te ha már segíteni nem tudsz legalább ne írj ide, mert nem azt kértem hogy csinálják meg helyettem.
2013. jan. 9. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A kormány típusára céloztam balf@szkám :D
2013. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!