Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lehetseges hogy a processzo...

Az lehetseges hogy a processzor korlatozza a videokartya teljesitmenyet?

Figyelt kérdés
A kerdesem a kovetkezo: vettem egy vadonat uj videokartyat (Asus ENGTX560 1gb), es a baj az hogy szerintem lebutitja a processzor a teljesitmenyet, ugyanis ettol a videokartyatol tobbet varok el(pl. Call of Duty 4 FPS csokkenes, Far Cry 3, Borderlands 2 szaggat mint az allat, fuggetlenul a jatekbeallitasoktol). En arra gyanakszom, hogy mivel a processzorom nem egy mai darab(Intel Core 2 Duo e7200@2.53GHZ) korlatozza a teljesitmenyet. Nem hallottam meg ilyenrol, ezert irok inkabb ide. Elore is koszonom a valaszokat, a segitseget!

2013. jan. 8. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottál, akkor gyere gyakrabban. Ezt hívják aránytalan konfignak. Hiába erős a VGA-d, ha gyenge a procid, akkor a proci visszafogja a VGA-t, mert a proci a "gyenge láncszem"...
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen volt előtte ?

menyi ramod van?

2013. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen pedig, mikor a processzor már 100%-on ketyeg, de az általa végzett számítások kevesek a vga kiszolgálásához.

CPU limit lép fel.

[link]

2013. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi ramod van ?az is számít , már kell a 4 giga ha játszani is akarsz, legkevesebb annyi kell, de sajnos a ddr2 amire neked szükséged van már nagyon drága, használtan vehetsz
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! 2x4 gb Kingston 800mhz-es ramom van(DDR2). Tervezek egy proci ujitast is, de akkor mar alaplap csere is kell, es lehet hogy ramot is kell emiatt.
2013. jan. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!