Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés

A Logitech G700 és a Razer Naga Molten gamer egereket néztem ki.

Melyiket érdemesebb, esetleg van-e jobb gamer egér?

Válaszokat előre is köszönöm.



#egér #razer naga molten
2013. jan. 7. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Lézeres, optikati, vezetékes vagy vezeték nélküli?
2013. jan. 7. 21:14
 2/7 A kérdező kommentje:
És mekkora legyen a DPI-je.
2013. jan. 7. 21:14
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja igen... főként FPS-hez kéne (pl CoD :)) de játszok MMO-val is.

Most még nézelődtem és találtam mégegy egeret: Cooler Master Inferno SGM-4000

Ebben csak az fogott meg, hogy van benne Rapid Fire Tactical gomb :)

2013. jan. 7. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy egér szakértő. Én jobban tudtam játszani egy egyszerű logitech m-bt58 on, mint a haverom razoros 13k-s, dpi szabályzós, súlyszabályzós egérjén. Am vezetéknélkülit nyilván nem. Kivéve ha valami jobb fajta. De bármikor megszakadhat a jel, megzavarodhat és akkor félre is lőttél codba és hátulról meg kaptál egy head-shotot is :D. Szóval valami lézeres. Vörös lézerest. Ne lilást. És ha jól tudom nem ugyan az a lézeres meg az optikai?
2013. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit hogy nyilván jó ha van rajta több gomb:D De ezt te majd átnézed mennyi gomb kell neked:D Dupla kattos gomb meg szerintem felesleges. Leszedsz egy klikkelő progit és csak úgy szórod majd a garand lövedékeket.
2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Tudtom szerint nem ugyan az.

Én szerintem a logitech g700 Veték nélküli de jobb fajta (30.000 logi oldalán máshol 22-be lehet kapni)

2013. jan. 8. 15:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg annyira nem fontos az a gyorstüzelő gomb csak meglepődtem, hogy ilyen is van :D
2013. jan. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!