Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Segítség kellene a...

Szerzsike120 kérdése:

Üdv! Segítség kellene a windows 7 ultimate shine edition v2 x64-s verzión nem teszi ki a lomtárat. SOS?

Figyelt kérdés
Ma telepítettem fel a programot és minden szupi de nem teszi ki a lomtárat.. Próba képpen megcsináltam, hogy futtatás RECYCLE BIN és ott kiválasztottam azt a megoldást ahol be lehetne rakni de nem teszi be, sőt olyan halvány mintha rejtett lenne.. pedig magát az ikon mutatja. Gadget-et pedig nem szeretnék helyette. KÉREM AZ ÍRJON AKI TUD VALAMI FURFANGOS MEGOLDÁST ERRE A PROBLÉmára:)THX
2013. jan. 6. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szedj le egy lomtáratxD
2013. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pistike
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jobbklikk uj parancsikon és a mezőbe be írod recycled
2013. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:

Ezért nem kell ilyen taknyolt pistike verziókat telepíteni. Érdekes, a hivatalos Microsoft verziókban azonnal ott van, miset feltelepíti az ember.


Be van amúgy kapcsolva?

Start > Vezérlőpult > Megjelenés és személyes beállítások > Személyre szabás > (balra fent) asztali ikonok módosítása....

2013. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) Először is igazatok van nem szbadna ilyen buhera wint leszedni csak a normális minőségűt! Viszont ezeken több a hiba lehetőség és jobban tudok gyakorolni és ki tapasztalni a rendszert. Amúgy amit elsőnek írtam az lett volna az asztali ikonok módosítása és ott egyáltalán nem lehet ki pipálni mint írtam. Pedig az ikon ott van. Amásik verzió ahol a jobb klikk és új parancsikon,majd RECYCLED-t be írtam ott az írja nem talál semmit. Más megoldás van esetleg?:)
2013. jan. 6. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
gyakorolni ?
2013. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Más megoldás van?

Van persze normális és nem agyonbuherált Op.renszer.

Azon tudsz legjobban ismerkedni és gyakorolni a W7-el.

2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Más megoldás??? Most komolyan azt gondolod, hogy kitaláljuk így látatlanba hogy egy "hozzáértő" mit faragott félre azon a taknyolt oprendszeren? Ember nincs aki így megmondja. Ha kell a kuka, tegyél fel egy NORMÁLIS win7-et...
2013. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na csak annyit tök mind1 nekem gyári vagy taknyolt win van a gépen, mivel nem vagyok az a lusta fajta ember akinek csak a tökéletes jó.;) Ja és sikerült megoldanom a hibát és el is árulom.:) Lényeg le volt tiltva ezért fogtam be írtam a futtatásba-gpedit.msc majd felügyeleti sablonok-asztal-lomtár eltávolítása-letiltva ki pipálva. Majd testre szabás saját ikonok módosítása-pipa a lomtára és voálá van lomtáram;))Csak egy kis akarat kell hozzá,hiszen majdnem minden megoldható amit az ember elront:)
2013. jan. 6. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:

" le volt tiltva ezért fogtam be írtam a futtatásba-gpedit.msc majd felügyeleti sablonok-asztal-lomtár eltávolítása-letiltva ki pipálva. Majd testre szabás saját ikonok módosítása-pipa a lomtára és voálá van lomtáram;)"


Nem egy egyszerű műveletsor és akkor egy sima lomtárikonról van szó. Mi lenne egy komolyabb problémánál???


Te tudod...

2013. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!