Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Windows 7...

Mi a különbség a Windows 7 Professional és a Windows 7 Ultimate között?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Meg úgy 40 ezer forint kb.

2013. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Felül a szolgáltatások összehasonlítására kattints.

2013. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Prof jobb, gyorsabb, több alapértelmezett program van rajt (én használtam mindegyiket és a Prof NETBOOKON is jó) (Asus EEE PC)
2013. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az előző válaszoló hülyeséget írt, az Ultimate mindent tartalmaz, ami a Professional-ban van (Pont fordítva van mint ahogy írta). Sebességben nincs különbség. Tehát ha megveszed, akkor a kérdésed alapján Prof valószínűleg elég neked. Ha "lopod", akkor meg már mehet az Ultimate.
2013. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: abban a részében nem értek veled egyet, hogy miért kellene egy halom sosem használt alkalmazásnak helyet foglalni, azoknak egy lista átnézését lassítani?
2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

32 bites Win esetét 800 megáról beszélünk, szerintem a mai vinyókon ez elfér, és senkit nem zavar ez a plusz. Jóval több szemét gyűlik össze rövid időn belül, mint ez a 800 mega.


Professional 32 bit takes about 7.4GB of space

Professional 64 bit takes about 8.4GB of space

Ultimate 32 bit takes about 8.2GB of space

Ultimate 64 bit takes about 9.6GB of space


Én nem akarok rábeszélni Ultimate-re senkit (fizetősen pláne). Otthoni felhasználóknak sztem egyetlen plusz hasznos funkció van benne, a BitLocker. Ha esetleg úgy gondolja a kérdező, hogy nem szeretné hogy a gépein lévő privát doksikat, képeket más meg tudja nézni, ha esetleg ellopják a gépet (vagy később eladja, és nem nagyon ért a gépekehez, hogy wipeolja a vinyót), akkor legegyszerűbb, hogy bekapcsolja ezt a titkosítást. Persze ettől picit romlik a performancia, de egy átlag felhasználó észre sem veszi ezt.


Ha erre biztosan nem lesz a jövőben szüksége, akkor mehet a Professoinal.

2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Ultimate-ben több dolog van.
2013. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Az ultimate erősebb
2013. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
12%
Ultimate. sokkal gyorsabb, Erösebb + több dolgot tartalmazz mint a Professional. Hülyeségeket ne irkáljatok hogy a Profesional erösebb omfg :D
2014. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nettó baromság, hogy az ultimate vagy prof erősebb vagy gyorsabb lenne. A szolgáltatások számában van csak különbség. Pl a Prof nagyvállalatok számára készült, ezért támogatja a tartományvezérlő szerverekhez való kapcsolódást. Ha nincs otthon ilyen tartományvezérlő szervered teljesen felesleges a Prof. Vagy lehet virtuális gépet futtatni rajta, amit szintén elég kevesen használnak otthon...


Sőt ha már itt tartunk, otthonra a HomePremium teljesen elég, az MS nem hülye, nem véletlenül nevezte el így ezt a verziót.

2016. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!