Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne azt megcsinálni...

Hogy lehetne azt megcsinálni hogy msnen felhiv valaki és én a rádiómba élőbe beszélek vele mintha a vendégem lenne?

Figyelt kérdés
Van 1 rádióm és arra gondoltam hogy mondjuk msnen vagy xfiren vagy bármi máson felhiv 1 haverom és elkezdünk beszélni és mind a 2en hallaccunk a rádióba mintha ott ülne mellettem.A rendes rádiósok is meg tudják ezt csinni, csak ők mobilos beszelgetést adnak le.Szerintem előbb felveszik amit mondtak és utána adják le.De én úgy szeretném hogy nem veszem fel hanem direktbe mennyen a beszélgetésünk.Van-e ilyen program vagy valami megoldás amivel ezt meg lehetne csinni?előre is kösz a válaszokat.
2009. aug. 26. 16:50
 1/3 anonim válasza:

Remélem jól értelmezem a kérdésed :D

Ilyen rádiós dologhoz nem értek. De mi úgy szoktuk, hogy cam, mikrofon és videóhívás. És így látom, hallom amit mond nekem és ő is lát és hall engem. Gondolom ez lenne a cél nem?

2009. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem...tehát azt akarom hogy 1 másik gyerek 1 másik gépről és én az én gépemmel beszélhessünk bele a rádióba amit az én gépemen vezetek...nemtom jobban elmagyarázni...úgy mintha ott ülne mellettem és 2en beszélnénk bele 1 mikrofonba..csak itt neten keresztül halljuk 1mast és így szeretném elérni hogy haljanak minket!!(tehát a haverom a saját gépjéről beszél hozzám amit én meg továbbitok(<-EZ LENNE A CÉLOM) a rádióba!ezt meg is tudnám oldani ha átváltanék WAVE-be DE akk én meg nem hallatszanék)lenne meg 1 megoldás az amit mar meg is csintam hogy beszél hozzam és én a hangszóróhoz meg közém rakom a mikrofont de ez elég nehéz...mer közbe nem hallom a rádiót,meg a minőség is rossz...remélem most már érthetőbb
2009. aug. 26. 18:25
 3/3 anonim válasza:

Windows 7-el van rá lehetőség,alapból,beépítve,mintha az MSN program a mikrofonod lenne.Így azt adja le és azt játsza le ami a ki/bemeneti hálózatod terheli.

Windows XP esetében nem vagyok benne biztos,ki kell próbálni több programot is,melyet ha letöltetek mikrofont szimulál a hozzád bejövő adat.

2009. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!