Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Touchpad kikapcsolása USB...

Dne14 kérdése:

Touchpad kikapcsolása USB egér használatakor. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Windows 8 van a gépen de amikor usb egeret használok és bepötyögök valamit mindig belenyúlok a touchpad-ba és már nagyon idegesít!Plz segítsen valaki!

2013. jan. 2. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

A laptop driverei tartalmaznak olyan szoftvert gyárilag, ami ezt lehetővé teszi.

Nekem tökéletesen jó minőségű precíziós ALPS márkájú dell által gyárttatott tacspadom van, ennek a szoftvere: dell touchpad néven fut, és mind a tálcán letiltható, mind pedig az fn+F3 kombinációval.

2013. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden notebookon Fn és valamelyik F1-12 billentyűkombinációval ki lehet kapcsolni a tuchpad-et. (legalábbis amikkel én találkoztam) Vagy egér, vagy tuchpad piktogram van a billentyűn.
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül sikerült!Köszönöm a válaszokat!

Letöltöttem a Asus weboldaláról a touchpad driverét és abba be tudtam állítani.

2013. jan. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!