Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Elképzelhető,...

Mi lehet ez? Elképzelhető, hogy tönkre fog menni a laptopom aksija?

Figyelt kérdés

A laptopom már lassan 4 éves, szóval nem tegnap vettem. Igazából aksiról nem sokszor ment, teljesen lemerülni pedig talán egy kezemen megtudom számolni hányszor hagytam. Igaz épp ma felejtettem el hálózatra dugni és csak akkor vettem észre, hogy lemerült az aksi, mikor kikapcsolt. Viszont most vettem észre, hogy ahol a töltöttséget jelzi azt írta, hogy 100%-ig feltöltve, javasolt a telepcsere. Mikor megnyitom, az információknál azt írja, hogy "Probléma van a teleppel, ami a számítógép hirtelen leállását okozhatja." Próbálkoztam azzal, hogy kikapcsoltam, kivettem az aksit, visszatettem, újra bekapcsoltam. El is indult az aksiról, de ugyanúgy kiírja, hogy javasolt a telepcsere.

Szóval akkor búcsút inthetek az aksinak?



2012. dec. 31. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos lassan igen. Előbb-utóbb minden akumlátor tönkremegy.
2012. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!