Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne gyorsítani ezt...

Hogyan lehetne gyorsítani ezt a számítógépet?

Figyelt kérdés

Szeretném gyorsítani kicsit a számítógépet. Viszont nem akarok rá túl sokat költeni, max 10-20000 ft.


Na szóval:

Alaplap: Asrock n68s (ddr3-as ramot nem támogassa, viszont 4magos procit igen)

Processzor: AMD Athlon(tm) X2 Dual Core Processor 4800+ 2.51 GHz

Ram: 2,00 GB (DDR2)

Videókártya: GeForce 8600 GT (1 GB-DDR3)

Winchester: 250 GB

Tápegység: 450 W (ha minden igaz)

Op. rendszer: Windows 7 64 bites

Továbbá: A processzorhoz vettünk hűtőt, szóval azzal nincs gond szerintem. A monitorunk 1280x1024-et hoz ki, szóval játékoknál is ez megy.


A gép néha lassú amikor a Windowsban vagyok és egyszerre több program megy, pl. ha lemezt írok akkor nagyon lassú, szinte nem is lehet vele mit kezdeni amíg ki nem írja.

Játékoknál sem a leggyorsabb, az új játékok szaggatnak többnyire. Cod 4 multiban, alapgrafikán, 60-100 fps az átlagos.


Na szóval, mit cserélek le, mit bővítsek hogy jobb legyen a teljesítmény???



2012. dec. 30. 15:03
 1/7 Csete Tamás ***** válasza:
Nem tudom, vidd el egy számítógépeshez, majd ő megcsinálja neked.
2012. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod, akkor miért szólsz hozzá?


Épp azért írtam ide ki, hogy valaki aki jobban ért hozzá adjon tanácsot és ne keljen szétszednem és elvinni egy boltba, ami ugyebár sok macera...

2012. dec. 30. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:

64bites w7?

32bites hp-t rakj rá, akkor begyorsul majd, de a bitek miatt, hanem mert szűz windows sok mindent megold

2012. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

64es.


De nem csak a renszert kellene gyorsítani, hanem a játékokhoz is jó lenne.

2013. jan. 1. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:

A 64bit fogja a géped, meg gondolom régen fent van már a rendszer, ezért belassul.

Mondanám, hogy takarítsd ki, de egyszerűbb ha lemented a cuccaidat, és raksz egy szűz 32bites windowst.

2013. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben.


És akkor most keressünk arra megoldást hogy a játékokkal mi legyen? Vagyis hogy jobban menjenek rajta...

2013. jan. 1. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A 64 bit fogja a játékaidat is.
2013. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!