Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tud csatlakozik a...

Miért nem tud csatlakozik a Tabletem wifi hálózatokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy DPS Dream 7 tipusu tabletem, eleinte még tudtam wifizni vele, de pár nap múlva már nem, visszaállítottam a gyári beállításokat, egy darabig szintén jó volt, aztán azt követő napokban csak időnként, és most ott tartok hogy egyáltalán nem, ismét visszaraktam gyárira de nincs változás, álltalában nagyon sokáig "csatlakozás.." aztán ha szerencsém van akkor "IP-cím lekérése.." aztán "Mentve" vagy pedig ismér "Csatlakozás" de néha azt is kiírja hogy "Került, rossz minőségű internetkapcsolat" de nem csak otthon, hanem eddig majdnem mindenhol. Ismerősömnek is ilyen táblagépe van, de neki nincsenek ilyen gondjai. Valaki tud segíteni? vigyem el szervízbe?
2012. dec. 29. 15:34
 1/1 anonim válasza:
Szia,megoldodott a problémád már?:
2013. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!