Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok telepíteni...

Hogyan tudok telepíteni windows 7-t a lenovo laptopomra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy freedos van rajta,de abba nem tudok belépni mert kér valami kódot ( c:/>) és nem tudom mit kell ide írni,valamint hiába próbálom nyomni az F8-at vagy az F12,mert az F8-ra a gép elkezd sípolni,míg az F12-re nem reagál. Remélem tudtuk segíteni.
2012. dec. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd szakemberhez! A telepítés ott kezdődik, hogy elő tudod hozni boot eszköz választót. Ha ez nem megy, akkor más sem fog menni.
2012. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

DOS alatt nem lehet elindítani a telepítést. Ha már beboot -olt a DOS hiába nyomkodod a BIOS vagy a boot menü előhívására szolgáló gombokat. Azt gépindításkor kell.

Bootolható Win 7 telepítő kell, be kell állítani a BIOS-ban hogy lemezről boot -oljon elsőnek. Telepítéskor törölni kell az összes partíciót, ami a DOS létrehozott és újra létrehozni.

2012. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sikerült megoldani, csak annyi volt a baj,hogy nem figyeltem és később nyomtam az F8-at,de mostmár szépen telepíti a windowst .Köszönöm szépen a segítséget !
2012. dec. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!