Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tud egy iPhone, amit egy...

Mit tud egy iPhone, amit egy Androidos telefon (nekem konkrétan Alcatel OT-995 van) garancián belül nem?

Figyelt kérdés

Mondta nekem egy iPhone tulajdonos, hogy ö már nem tudna meglenni nélküle és egy Androidos teló nem tudna ennyi mindent nyújtani. Ezzel nem értek egy, mert amire egy elfoglalt fiatalnak szüksége lehet, azt az én telóm is tudja.

Milyen jelentös különbségek vannak?

(A garancián belül úgy értem, hogy én pl. megbütykölöm itthon és arra a szolgáltató már nem vállal garanciát.)

A válaszokat elöre is köszönöm! :)


2012. dec. 27. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Csakis a felvághatósággal, a nagyzolással nyújt többet, valamint sok droidhoz képest az összeszerelési minőséggel. Amúgy semmiben. Vannak azon is egyedi progik, ahogy a droidra is, de vannak ide is oda is alternatívák. Jah, meg a megrágott alma miatt kevésbé veszít az értékéből idővel. Am nekem pont az lenne az utolsó telefon ami kellene... Szóval kinek mi.
2012. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó az iPhone meg minden, de leginkább csak státuszszimbólum. Gyakorlatilag az összes alkalmazás, ami van iOS-re, az van Androidra is. Kivétel persze akad, de annyi, hogy elég a két kezem arra, hogy megszámoljam őket. Android a fiataloknak van kitalálva. Személyreszabható nagyon durván, ROOTolt készüléken gyakorlatilag nincsenek megkötések. Volt magyartanáromnak az volt vele a baja, hogy ahhoz, hogy tényleg jó legyen sokat kell bütykölődni vele. (Értsd: tesztelgetni kell, hogy melyik app az igazán jó media player pl.) Az iPhone azoknak jó, akik egyrészt meg tudják fizetni, másrészt pedig nem akarnak/tudnak az első héten napi 1-2 órát elszórakozni a telefonuk tökéletesítésén.
2012. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem jó móka a telefon beállítása. :D Pláne így a téliszünetben.
2012. dec. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!