Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telenor One Touch C (Alcatel...

Telenor One Touch C (Alcatel One Touch 918) vélemények? :D

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

990 em van arról tudok nyilatkozni. olcsó okostelefonos kategóriában szerintem csúcsmodell:)

relatív jó képeket csinál, relatív sokáig bírja az aksija, ha nem csinálsz semmit, akár 2 napot is:P, de folyamatos youtube nézés, 1.5 óra alatt leszívja 0 ra.

összetettebb androidos játékok teljesen felejtősek rajta, de az egyszerűek között is vannak ugyebár remek darabok.

ha nem akarod rootolni, vagy bolygatni a rendszert rajta különösebben, akkor iszonyatosan kevés helyet biztosít az alkalmazásokra.

én telenornál vettem, eléggé olcsón, tökéletesen meg vagyok vele elégedve...

2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél! Még egyet szeretnék kérdezni. Az igaz, hogy a Telenor (Alcatel) One Touch okostelefonban "vaku" is van a fényképező mellett? :)
2012. dec. 4. 19:33
 3/4 anonim válasza:
HAllod, nem tudsz felmenni a telenor oldalára és megnézni a telefont, hogy mi van benne? Ennyire ne legyél már bénaaaa!!!
2013. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld a vakut nem írják sehol, de úgy hallottam, hogy van benne az is te iQharcos!
2013. jan. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!