Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myaudio tablet series 7-em...

Myaudio tablet series 7-em van (Tesco-s) ezen alapbol rajta van az angry birds?

Figyelt kérdés
most kaptam ezt a tabletet soha nem volt még android-OM ezért kéne egy kis segítség hogy hol találom meg ha rajta-van és az újságba a képen egy teljesen más téma van a tableten meg a dobozon is mint amilyen valójában.hogy tudom ezt megváltoztatni olyanra mint ami a dobozon van? és honnan tudok letölteni játékokat és hogy (nem vagyok nagy androidos de részletes felvilágosítást szeretnék.köszi előre is

2012. dec. 16. 14:48
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Mondjuk Andoidos Angry Birds (én meglepetésemre is) az első, második és Space részek ingyenesek. Azt nem tudom, hogy külön Tabletes verzió az vagy sem, ahhoz fel kéne menned a Google Play-re megnézni. Én az ingyenes programokat az egyszerűbb használat miatt az Opera Apps android részlegében szoktam leszedni.


Lol, éppen most jött ki az A.B. Star Wars ingyen. :D

[link]


Amúgy itt a Rovio összes cuuca:

[link]

2012. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Ha jól látom a HD verziók maradtak fizetősek:

[link]


De 214 forint szvsz nem olyan borzasztó sok. :)

Előbbi Opera linken nem láttam komplett A.B. témát, csak egy Live hátteret ...

2012. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örülök, hogy valakinek van ilyen tablete. Én most akarok venni. Mi a véleményed róla így, hogy már tesztelted?
2012. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dragonhunter válasza:

A play áruházban tudsz szépen keresgélni :) beírod pl. hogy angry birds és már dobja is ki a találatokat. Az ingyeneseket egyenesen le is töltheted, majd játszhatod is...

Mi is most vettünk, de 4 nap múltán már nem lehetett tölteni... nem a töltő és nem is az adatkábel hibája...ment egyből szervizbe...

Ettől eltekintve és figyelembe véve az ár-minőség kombinációt nem rossz gép.

2012. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!