Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Video rögzitési hiba képernyöröl?

Horror kérdése:

Video rögzitési hiba képernyöröl?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a gond hogy amikor megpróbálok videót felvenni képerönyöröl (fraps,hyperCam,stb) csak feket képet vesz fel.Ez a probléma már jopár hónapja fenn áll, azóta volt gép újratelepítés is,de nem segített semmit. Lejátszás közben csak feketeség látszik,és nemtudom miért.Probáltam többféle felvevö programmal, lejátszóval is mindnél ugyanaz.

(miközben a felvétel megy én rendesen látom amit felveszek,és ez csak akkor fordul elö ha játékot probálok felvenni,vagyis ha ablak meg van nyitva.probáltam sokféle játékot,mindnél ugyanez van.A képerönyöröl minden egyebet/szövegeket,képeket,weboldalakat,akármit/ rendesen felvesz)

pl: Elindítom videó felvevő programot,utána játékot... megy a felvétel egy darabig,aztán játék tálcára,és felvevő programot leállítom.

Na most a videon ez játszik, a felvétel elejétöl a játék ablak megnyilásáig minden normális,amikor a játék ablak van a képerönyöm,csak feketeséget látni a videon,aztán mikor a játékból kilépek, újra minden normálisan látszik képernyőn a videó végéig.


grafikus kártya: GeForce GTS 450 (1 GB)

illesztőprogram verzió: 9.18.13.697 (próbáltam több félét is,mindnél ugyanez a helyzet)

windows7 (nem eredeti,de aktivált :)

a számítógép nagyjából másfél éves



Ha valakinek van ötlete hogy mi lehet a gond,segitsen. Nagyon jo lenne újra videókat csinálni,még ha csak magamnak is.



2012. dec. 14. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!