Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy pc-n, tv-n és ipad-en egy helyről, egy médialejátszóról vagy bármi másról tudjak lejátszani filmeket, zenéket? Wifi van.

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk, és szeretném megoldani, hogy az új helyen minden eszközünkről el tudjuk érni a filmjeinket, fotóinkat, zenéinket a lakásban.
2012. dec. 9. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

PC és TV készülékek nem jelenthetnek gondot egy központi adattároló rendszerrel (NAS) és egy routerrel könnyen megoldható.

Ha ez a router wifi-re is alkalmas akkor az iPad is kapcsolódhat hozzá. Azonban nem tudom, hogy minden NAS eszközt elfogad-e a készülék. Közismert, hogy az iPad bluetooth-on tud kapcsolódni telefonokhoz, gyakorlatban azonban nem mindegyikhez hajlandó. Felismeri a telefont, de nem hajlandó vele adatot cserélni, mert a felismeréstől függetlenül kiírja, hogy nem támogatott készülék.

Azonban a Synology termékek fel vannak készítve az Apple termékekre.

[link]

- A zenék iOS alatt a készüléken is tárolhatóak és lejátszhatóak akkor is, ha nincs hálózati kapcsolat

- A DS audio ezentúl iOS és Android készülékek mellett már Windows Phone operációs rendszerre is elérhető

- A vadonat új Video Station lehetővé teszi videógyűjteményed böngészését és rendszerezését....Az iOS eszközökre elérhető DS video segítségével mindez a mobilról is elérhető, bárhonnan lejátszhatóak a DiskStation-ön lévő filmek, tévéműsorok, vagy akár az élő adás is követhető!


Lehet, hogy más készülékek is tudják ezeket, de érdemes jobban utána olvasni/kérdezni, nehogy az iPad miatt rossz adattárolót vegyél.

2012. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, már nézem is a termékeket!
2012. dec. 10. 01:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!