Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetmegosztási problémám...

Internetmegosztási problémám van, de mi lehet a baj? Bővebben.

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok egy asztali és egy laptop gépen is. Az asztali gépen használok mobilinternetet, amit megosztottam olyan módon hogy egy utp-vel összekötöttem a laptoppal magával és volt azon is internet. Na most megpróbáltam megosztani úgy is hogy az asztalit egy wifi routerrel kötöttem össze szintén utp-vel, majd megpróbáltam csatlakozni a laptoppal wifin keresztül. Sikerült is, volt internet, de amikor átjelentkeztem egy másik profilba ott már nem volt, és amikor lefuttattam egy hibaelhárítást valami olyasmit írt ki hogy a dns nem válaszol. Magát a hálózatot látta csak internet nem volt. Aztán visszaállítottam úgy hogy a laptopot újra utp-vel kötöttem össze az asztalival, úgy újra volt internet. Egészen mostanáig amikor is már a "vezetékes megoldásra" is azt írja ki hogy a dns nem válaszol. Fájl megosztás az van, hálózat van, csak épp internet nincs. Mi lehet a baj? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat...

2012. dec. 3. 19:37
 1/1 Nadetényleg ***** válasza:
Megoldás lenne, ha mobilnet modemet a routerbe dugnád és mindkét számítógépnek ő osztaná le a netet, csak gondolom nem olyan a routered.
2012. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!