Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! . Mi lehet baja a számító...

SOS! . Mi lehet baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
ha bekapcsolom beindít mindent de egyszerűen nem lép tovább.tehát nem érzékeli se a monitort se az egeret se a billentyűzetet.a vga a processzor és a merevlemezek mennek..
2012. dec. 2. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csinálj egy egyszerű BIOS resetet. Vedd ki a gombelemet a gépen belül, de ha laptopod van akkor bemész a BIOSba és ott egy "BIOS Reset" nevű menüpontra. Ha nem megy írj vissza!

Üdv: matemate01

2012. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az elemet már kiszedtem de nem lett jó.
2012. dec. 2. 22:19
 4/8 A kérdező kommentje:
én attól félek hogy a processzor hibás:( nem tudom mit csinálhatnék még.másik gép nincs hogy kipróbáljam..
2012. dec. 3. 13:42
 5/8 A kérdező kommentje:
vagy alaplap hiba.
2012. dec. 3. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Belinkeltem neked, mit kell letesztelned, egyébként majdnem biztos, hogy tápot kell cserélni.
2012. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de az enyém nem áll áll és nem indul újra.egyszerűen bekapcsolom de nem csinál semmit.csak a ventilátorok pörögnek meg hallom ahogy a merevlemez beindul és ennyi ezt addig csinálja amíg ki nem kapcsolom.
2012. dec. 4. 20:23
 8/8 A kérdező kommentje:
de azért holnap kipróbálom a találok másik tápot:D
2012. dec. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!