Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Naptár szerkesztő program?

Naptár szerkesztő program?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani valami könnyen kezelhető, jól működő naptár szerkesztő programot? Nagymamámnak szeretnék naptárat készíteni karácsonyra családi képekből. Milyen programmal tudom ezt egyszerűen, de jópofán megoldani?

#naptár szerkesztő
2012. nov. 26. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom érdemes-e otthon készíteni.

A 220foto oldalán elég jó minőségű fotós könyveket lehet készíttetni saját fotókból. Bőven elegendő a beállítási lehetőség, otthon elkészíthető és a kész terméket kell átvenni. Elég jól dolgoznak (saját tapasztalat, már több fotókönyvön túl vagyok).

[link]


Ha tényleg naptárat szeretnél akkor itt érdemes szétnézni, ugyan még nincs saját tapasztalatom, de leírás alapján nem rossz.

[link]

2012. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp naptárat szeretnék. A fotókönyv kizárva. A nyomtatást, ingyen vagy fillérekért megoldom. De mindenképpen a itt ajánlott ár töredékért.
2012. nov. 26. 13:05
 3/3 anonim válasza:
Tkexe
2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!