Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi összegért érdemes...

Mennyi összegért érdemes eladni egy 9 éves IBM ThinkPad T40-es laptop-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 9 éves IBM ThinkPad T40-es laptop-om. Ajándékba kaptam. Mindent újrainstalláltam (XP, Office, Driver-ek), mivel a laptop nem magyar, hanem német eredetű. Az lenne a kérdésem, hogyha eladnám - nem PC kereskedőnek - hanem magánúton (ismerős, barát, haver, vagy idegen), akkor mennyi összegért lenne érdemes? Az alábbi sorokban bemutatnám a laptop paramétereit:


- Intel Pentium M 1,5 GHz-es processzor;

- 512 MB RAM;

- 40 GB HDD;

- DVD-ROM;

- "14" TFT kijelző;

- ATI Radeon Mobility 7500 32 MB VGA;

- SoundMax AD1981B AC'97 Soundcard;

- Wifi;

- német nyelvű (DE) billentyűzet;

- Touchpad & Trackpoint.


A laptopon Windows XP Home Edition, Office 2003 Professional, Eset Smart Security és Driver-ek (VGA, Sound stb.) vannak feltelepítve. Ha nektek lenne egy ilyen laptop, akkor ti mennyi összegért adnátok el? A válaszaitokat, véleményeiteket előre köszönöm!



2012. nov. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne most pénzem, megvenném.

Nekem van egy T21-esem, nagyon jó állapotban, szintén német billentyűzettel, 10 éves, úgy kukáztam ki. Ubuntuval nagyon szépen működik, 256 MB a memória. Most vittem először szervízbe, mert túlmelegedett.

Ezek nagyon stabil, hosszú életű gépek, vadásznak rájuk a gyűjtők. Tedd fel Vaterára, ott még a törött kijelzőjű, akku nélküli, hibásakt is 18-20 ezerért árulják.

2012. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, véleményeket, hozzászólásokat!
2013. jan. 2. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, a Vaterán egészen jó áron el tudod adni. Bár én inkább Ubuntut telepítenénk rá. T42 megy 28-30 ezerért.

[link]

2013. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A PCSzervízben 6 ezer forintig ingyen javítják az összes IBM Thinkpadot, van rajta terméktámogatás. A két éve nálam levő, kukázott kis gép fagyogatott, elvittem, gyönyörűen rendbehozták, kitakaritották, jobb, mint új korában és megbízható.

[link]

2013. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!