Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért érdemes laptopot...

Mennyiért érdemes laptopot vásárolni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra veszek magamnak egy laptopot a spórolt pénzemből, és anyukámék kiegészítik. A számítógépem elromlott, anyuék azt mondták hogy azt már nem javíttatjuk meg hanem vegyek egy laptopot. Az árban és tudásában kérném segítségeteket. Főleg internetezérse és ha nagyon úgy van akkor egy játékra kéne. de legfőképpen internethez. Miket tudjon árban mennyi legyen minimum? Azt hallottam egy informatikustól hogy 100 ezer forint alatt nem is érdemes venni. Ti hogy gondoljátok?

Nem kell nagy húúha ugyanis 13 éves vagyok. (és lány)



2012. nov. 3. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100.000 elfogadhatónak tűnik egy 13 évesnek. De még mindig nem értem, miért kell neked laptop ( úgy értem : vinnéd egyáltalán magaddal valahova?)
2012. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen 100 000 alatt tényleg ne vegyél.
2012. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Windows is kell rá akkor? vagy azt megtudjátok oldani?

Magában az ár alapján még nemtudhatod hogy érdemes e megveni vagy sem

ez a felszereltségétöl függ

melyik játék lene ez?

mert sims 3 az elmegy 100ezresen is

de a nagyobb igényü játékok már nem igazán

2012. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha nem fontos a hordozhatóság akkor mindenféle szempontból sokkal jobb vétel egy asztali gép mint egy laptop.
2012. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha bemész az EURONICS-ba ott megmondják melyik az a gép amelyiket játékra tervezték.

Most hiába írnám le neked,hogy mire figyel oda,ha pont olyan nincs akkor úgyis ők ajánlanak helyette másikat.

Becsapni ott nem fognak,mert az euronicsnak ez nem érné meg. Én pld. direkt olyan gépet akartam ami nem jó játékokhoz.Illetve,hát jó csak nehezen viszi ,meg áll lefagy stb..

Az operációs rendszerért meg ne adj pénz,mert bármit felraknak amit kérsz 3-5 ezerért.Ha mondjuk WIN7 van rajta az 20 ezerrel több. nem éri meg,mert azt is néha újra kell telepíteni,csak annyival másabb,hogy legális.Ami azt jeleni,hogy kapsz hozzá egy licensz kulcsot,és hivatalosan használhatod ,mondjuk tőzsdézésre stb..De neked ez játékra kell úgyhogy nincs szükséged rá.

2012. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 11.51! Ha száz piros thumb downt lehetne nyomni, Te annyit kaptál volna tőlem. Egy 13 éves gyereknek ajánlgatod a szoftverlopást? Aztán, ha majd nem érzékeli a Bill Gates, és a Te pénztárcád közötti eklatáns külömbséget, és a tied is meg(el)lopja, akkor ugye meg fogod dicsérni? Amúgy a prohardver.hu-n most megy egy ólcsó laptopokat összehasonlító tesztsorozat, azt érdemes vásárlás előtt átolvasni.
2012. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából, mert eléggé kis hely van a szobámban nem volt jó a pc. Most is az volt csak elromlott, és anyuék azt mondták, hogy ezt már nem javíttatjuk meg(kifüstölt a gép, tehát eléggé drága lenne javíttatni, nem volt olyan húha gép) Igazából, igen azért hordoznám egy két helyre, ezért is ezt gondolom hogy kellene. Igen legyen rajta minden ami szükséges ezek közé pl.. windows 7. :DD

Igen, játéknál pl. Sims 3-ra gondoltam. Lehet hogy elfut, de.. azért ne legyen gagyi. 100 ezer forintosra ugyan már telne, de még a nagymamám azt mondta kapok tőle 30 ezret rá. és ha bele gondoltok karácsonyi akciók is lesznek e téren is. :))

2012. nov. 3. 16:24
 8/8 luiG válasza:

Szerintem ez neked jó lenne csak még vegyél hozzá táskát meg hűtőt:


[link]

2012. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!