Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a bőven elég, de nem...

Mennyi a bőven elég, de nem feleslegesen sok RAM méret, ha ki szeretném kapcsolni a lapozófájlt?

Figyelt kérdés

Először is kérném, hogy akik nem értenek hozzá, és csak találgatnak, kíméljenek meg attól, hogy rabolják az időmet. Nem vagyok kezdő, nem vagyok olyan, aki ész nélkül buherál, egyszerűen csak ram bővítés előtt állok, és nem szeretnék felesleges ezreket költeni arra, ami esetleg nem igényem, és mivel nincsenek még tapasztalataim ez ügyben, érdekel, ha valakinek vannak.


A körülmények: Jelenleg 2gb ram van a notiban, és olyan hardverkörnyezet, amivel a Crysis 2 még játszható minimumon, szintígy a BF Bad Company 2, a Minecraft meg ugye megy szépen, de pl ennek igencsak van processzor és memória igénye. A kérdés pontosan, hogy mennyire bővítsem a memóriát (4,6,8?), amiben kényelmesen elférek lapozófájl nélkül, de nem feleslegesen sok. Én a 6-ra tippelek, csak az ugye nem olyan kerek két memória slottal, tehát ha a 4 elég lenne erre, annak igencsak örülnék :)



2012. nov. 22. 22:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt kifelejtettem, a játékok futása KÖZBEN szeretném, hogy elég legyen a memória, és ne írja ki, hogy kevés a virtuális blablabla.. Aki tud válaszolni, érti mit akarok :)
2012. nov. 22. 22:20
 2/2 anonim ***** válasza:
8
2012. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!