Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer PC, megveszed egyik...

Gamer PC, megveszed egyik évben 300k-ért 2 évre rá 90et ha ér, ha játszani akar valaki jobban megéri konzolt venni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 08:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, mit teszel, de a kérdés arra vonatkozik objektíven, mi éri meg jobban. Ha Windowst is megveszed, játékokat is megveszed, akkor a pc nagyon nem éri meg játszani. Mivel letölteni illegális, ez nem lehet hivatalosan opció. Persze, azt csinálják sokan, de attól még illegális.
2012. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hát nem vittek még el ezért a jardok egy embert sem :D

illegális lehet. de ki foglalkozik vele.?

tudtommal senki.

de ha te a hátadra ragasztanád hogy hé nekem nem eredeti windowsom a kutyát sem érdekelné


konzol jó. ha egy igényes játékot szeretnél venni legalább 6 ezer és attól felfele. fps játékok szerintem nem nagyon jók pl konzolon vegyünk csak egy cod-ot a pc-s körbe veri

2012. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sosem vettem 60k-ért videokártyát, általában már 30-40-ért értelmes kártya vehető, amit 1,5-2 év múlva lecserél az ember hasonló árkategóriában és a régit eladja, így megússza a vga fejlesztést 15-20k-ból. Nekem most a HD7850 25k kiadásomba került a régi kari eladásával, de mivel szülinapomra kaptam egy 10-est is, így gyakorlatilag 15k terhelte a pénztárcámat (ha meg hozzáveszem, hogy a kártyához adtak egy 9k értékű játékot -Sleeping Dogs-, akkor nagyon jól jártam. Lehet ezt ügyesen is csinálni! ;)


Én például nem szeretem a kontrollereket, ami van a PC-hez az is itt porosodik nekem. Én a sok év alatt a bill+egér pároshoz szoktam, illetve egyes játékokhoz ez a felállás jobb is (vagy csak ez a jó, pl starcraft).


De az, hogy valaki PC-n játszik miért zavarja egy konzolost?! Aki meg konzolon játszik, miért zavarja egy PC-st?! Nem mindegy, hogy mit csinál a másik??? Mindenkinek mások az igényei és mindkét tábornak megvannak a saját érveik a döntésük mellett. Felesleges ezen vitatkozni.


Én PC párti vagyok, szeretem fejlesztgetni, törődni vele és mindenre ezt használom, ha itthon vagyok. Nem kell TV meg konzol meg hifi berendezés. Nálam a szórakoztató elektronika egy PC-re korlátozódik, amin netezek, játszok, filmet nézek, zenét hallgatok, levelezek vagy chatelek, dolgozok meg mindent csinálok. Nem szeretnék egy olcsó, gyenge gépet és egy konzolt tartani. De van aki másképpen gondolkodik ill. mások az igényei.


A letöltés meg tényleg ne legyen opció, sőt elég szomorú ez a hozzáállás, ez miatt gyengélkedik a PC-s játékpiac! Szomorú dolog inkább, mondom úgy, hogy magam is töltögettem sok játékot, de ami tetszett azokat meg is vettem...sőt a várva várt címeket kapásból megvettem.

2012. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Abba az irányba megyünk, hogy csak olyan játékok születnek, amik multiplayeresek, mert ott lehet ellenőrizni, hogy csak az játsszon, aki meg is vette, egy jó single player játék nincs már a piacon, mert nem éri meg legyártani sem.
2012. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én csak a multikat szerettem single player-ért ki sem adnám a pénzt !!!
2012. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért nem adnád ki, mert nem csinálnak jó single játékot, nem éri meg. Egyszerűen kár szenvedni vele, úgyis mindenki letölti. Régen születtek jó single player játékok, ma már szinte semmi, nincs értelme elkészíteni.
2012. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
igy van annyira elterjedtek a multiplayer játékok hogy megfeledkeztek az egy személyes történetekről . grafika mindenhol 9,10, játékélmény meg 5-6
2012. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, mert arra megéri fejleszteni, ha megnézed, azok a legjobbak, amik mögött ott a Steam. Nem tudod kikerülni, kénytelen vagy megvenni, ha játszani akarsz, ebből van bevétele a gyártónak és ez inspirálja jobb és jobb játékok fejlesztésére. Ami single player játék, azt nem fejlesztik a letöltés miatt, nincs értelme megvenni. Lásd a nemrég kijött Dishonored. Iszonyat jó játék, de Unreal motort használ, mert az volt olcsó, pedig a játékélménye nagyon jó, a grafika viszont nagyon ratyi, a CryEngine 1 szebb volt.
2012. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!