Milyen a Windows 8?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Windows 8-ról? Jobb, mint a Windows 7 vagy a Windows XP?

2012. nov. 19. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha nem érintőképernyős tableted van, akkor zavaró. LCD monitort nem lehet tapizni. Cégeknél, irodában nehezen lehet Startmenű nélkül dolgozni.
2012. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Cégnél irodában nem lehet start menü nélkül dolgozni? :-))) Nekem mindig sikerül, a Linuxos kollégák sem szoktak panaszkodni... Ott az asztal, ott a dokk, a start menü teljesen felesleges, win95 előtt is megvoltak vele, win7 után is meg fogják szokni szerintem, ez csak egy nyivákolás, mert most valami újat kaptak az arcukba a win felhasználók.


Aki meg nem tud nélküle élni, ne frissítsen, vagy telepítsen 3rd party tart menüket, biztos nagyon jók.

2012. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1 hónapja használom,elsőre furcsa volt,de egy átlag felhasználó az is kb 3 nap alatt megszokja...Szerintem.

Nekem már nagyon tetszik,a sebessége nagyon jó a 7hez képest. Nem is hiányzik a start menü,mindent el lehet érni egyszerűen. Ajánlom!

2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Munkához nem hatékony
2012. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tam623 ***** válasza:
Munkához ott van benne a Windows 7 asztala teljes funkcionalitással. LEHET vele dolgozni is.
2012. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ja,nem láttam hogy írtatok.nagyon köszönöm,nagyjából így könnyen elképzelem hogy milyen :)
2012. dec. 11. 18:49
 17/20 anonim válasza:

Kb egy hónapja használom én is a win8-at, és én eddig teljesen elégedtt vagyok vele. Eddig a legtöbben a start menü hiánya miatt panaszkodnak, de szerintem ez az új felállás jobban kezelhető. Viszont nem egy lehetőség van arra, hogy a win8 is az asztallal induljon és legyen start menüd is, több ilyen progi is van (de nekem pl már nem hiányzik a start menü). Megszokás kérdése, de ha az ember megtanulja, akkor ugyanolyan gyorsan lehet használni, mint a 7-et pl.


Ami nekem jobban tetszik benne, mint a win 7-ben, hogy gyorsabban indul és telepítésnél sokkal hatékonyabban felismeri az adott eszközöket, így nem kell külön telepítgetnem az illesztőprogramokat.


Az tény, hogy vannak kezdetleges hibái, de ez általános felhasználás mellett nem észrevehető. Nekem jobban bejön, mint a 7, de főleg csak a gyorsasága és szerintem könnyebb kezelhetősége miatt, mert a win 7-et is szerettem. XP-vel fölösleges hasonlítgatni, az már nagyon elavult.

2013. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
értem köszi. amúgy nekem asztali számítógépem van.
2013. febr. 23. 21:08
 19/20 anonim válasza:
am meg a windows 8 egy kicsivel gyorsabban kapcsol be és áll le mint a 7,de a másolás is kicsit lassabb,mikor elindítod több idő kell neki míg használhatóvá válik(gondolok itt a rendszer betöltésére),és nem mind1ik játékot indítja el,ám a játékot ugyanolyan jól futtatja mint a 7(FPS-re gondolok),a megjelenése az sokkal de sokkal szebb mint a 7-nek tehát külseje és design-ja non jó! És szinte alapból felismer mindent(több bennt az alap driver mint a 7-ben),de könnyeben le is fagy mint a 7,és ezt a windows 8-at érintőkijelzős monitorokra találták ki tehát ha nem azod van akkor teljesen felesleges feltenni,vagy ha azod van és játszani akarsz akkor win7,ez az op rendszer arra jó ha van egy érintős monitorod akkor sokkal egyszerűbben tudd használni pl.: net,zenehallgatás,filmnézés stb.!meg igazából érintősön jól el lehet vele szórakozni,de nem játékra lett kitalálva és ha játszani akarsz sokkal jobb a win7 mint a 8! :)
2013. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi a válszat
2013. jún. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!