Milyen a Windows 8?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Windows 8-ról? Jobb, mint a Windows 7 vagy a Windows XP?

2012. nov. 19. 20:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
17%
van alul az asztalon egy olyan fül hogy net ott megnézheted a böngészőidet, Anti Virus,Java ilyesféle fülek vannak
2012. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tabletekre való, nem asztali PC-re vagy laptopra, például NINCS Startmenűje se.

[link]

2012. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És amúgy tetszik a Windows 8? Mert valaki azt mondja hogy jó,valaki meg azt hogy sz*r..
2012. nov. 19. 20:24
 4/20 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: kössz a linket :)
2012. nov. 19. 20:25
 5/20 tam623 ***** válasza:

A fenti link NEM a termék hivatalos oldala, hanem valamilyen sima felhasználó által tákolt izé.


Ez az: [link]

2012. nov. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tam623 ***** válasza:
100%

Amúgy a 2. hozzászolóra reagálva: A Windows 8 tökéletesen elfut asztali gépen is (én is azon használom már 6+ hónapja.)

Igen, óriási felismerés, hogy nincs startmenü. Van viszont kezdőképernyő, ami teljes képernyőn tudja azt, amit a startmenü tudott, plusz még egy tonna dolgot.


Nekem már fájna visszaállni W7-re, elavultnak tűnik.


[link]

2012. nov. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Visszakerül a Startmenű.

Egyébként ha ennyivel kevesebb memória kell hozzá, akkor ez lehet az XP utóda gyengébb gépekre.

[link]

2012. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a linket.:) És amúgy azért lettem volna erre kíváncsi,mert új operációs rendszert szeretnék,az XP-t már elavultnak nézem,ezért vagy a Windows 7-et vagy 8-at tennék fel.Ezekből a linkekből megkönnyebbítettétek a döntést,köszi :)
2012. nov. 20. 18:10
 9/20 anonim ***** válasza:

#7 - nem kell készpénznek venni egy hírt, egyáltalán nem biztos, hogy visszakerül. Egyébként pedig egy jó ideje semmi hasznát nem vettem, a 8-as kezdőképernyőjén rendezkedni sokkal egyszerűbb, mint a start menüben vacakolni, ami nem kell, azt leveszem, csoportosítom, stb. Tényleg nem tudom, mit sírnak a start menüért, lényegében nincs olyan desktop OS, ahol lenne ilyen, már Linux alatt is kezdik kidobni (Unity), OSX alatt meg sosem volt.


A legfontosabb programindító ikonok meg úgyis a dock-ra vannak rakva, innentől... de persze megszokás kérdése. Alapvetően nekem pl. tetszik.

2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ok :)
2012. nov. 21. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!