Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem 5m-es HDMI kábelt,...

Vettem 5m-es HDMI kábelt, csak nincs olyan bemenet a gépemen, hol tudnék átalakítót, vagy olyan kábelt venni aminek a végén HDMI a másikon USB van? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
segítsetek légyszíves, már kerestem mindenféle átalakító meg mindenre a neten de sehol nem találtam

2012. nov. 16. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél mivel összekötni, mert amit írsz nem túl érthető.
2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
usb nem kép és hang átvitelre szolgál, bár gondolom valami ügyeskedéssel meglehet oldani.
2012. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a notebookomat szeretném, samsung tvmhez,
2012. nov. 16. 14:55
 4/21 anonim ***** válasza:
HDMI-USB, ez most olyan mintha a konyhádba olyan csaptelepet szeretnél, amit ha a gázvezetékhez csatlakoztatsz víz jön belőle!
2012. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
DVI csatlakozó nincs a notebookodon? Az átalakítható HDMI re. Esetleg D-Sub a Samsung TVén?
2012. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Gugu Gabor ***** válasza:

Alapból tudsz olyan eszközt venni ami USB-ről alakít HDMI re de marha drága.

(USB-n alapvetően adat jön ki nem video jel)


Inkább nézz szét a TV-n, hátha van normál VGA 15 pólusu aljzat és a laptopodon is

[link]


Ilyesmire gondolok


Ha van akkor ehhez vegyél kábelt, olcsóbb lesz.

2012. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha ehhez veszel átalakítót pl.vga akkor egy kicsit drága lesz.Többségében a vga kábelt [link] favorizálja minden készülék,olcsóbban jársz ha veszel egy ilyen kábelt.DE még mindíg nem tudjuk milyen TV-d van és hogy a netbookon van e VGA kimenet.
2012. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ha jól látom a gépembe van D-sub bemenet
2012. nov. 16. 15:04
 9/21 A kérdező kommentje:
olyasfajta bemenet van rajta mint amilyen a VGA_é, csak nincs a 2 kis pöcöknek 2 oldalt helye, másfajta nincs
2012. nov. 16. 15:08
 10/21 A kérdező kommentje:
láttam énis olyat, ami USBről HDMI-re visz, csak 26ezer volt:S
2012. nov. 16. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!