Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játékok indulnának el...

Melyik játékok indulnának el a gépemen? Gyenge vga

Figyelt kérdés

A gép maga jó, 3ghz processzor, de csak egy 128mb-os vga van benne, és a ram 504mb. Nem tudom milyen játékok indulnak el rajta. Nem szeretem a gyilkolászós, öldökvős játokokat. Inkább az autósokat szeretem, meg a sims-et, meg ilyesmi.

Sims 2 elindul, nfs most wanted-ig elindul. De ezeket már unom.

21/L


2012. nov. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem bírom ki hogy ne kössek bele. Attól hogy egy gépbe a processzor 3GHz-s órajelen fut, még marhára nem jelenti azt hogy jó. (ráadásul ilyen konfigba elég nagy a sansz hogy egymagos prociról van szó, ami manapság komoly dolgokra édes kevés)

A 2GB RAM a belépő szint ebbe a gépbe ennek a negyede van meg. A videó kártyáról már nem is beszélve.

Tehát ez egy elavult gép, semmiféleképp nem nevezhető jónak...

2012. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem azt kértem hogy fikázd le a gépem, de mind1. Örülj neki hogy a tied biztos többet tud és tud főzni, mosni takarítani! :)

Nekem eddig irodai gépként kellet, és annak nagyon is tökéletes volt! Csak munkanélküli lettem.

2012. nov. 14. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Kijavítottam egy hamis állítást a leírásodban. Én kérek elnézést.
2012. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tény tényleg elég gép... Nézegess játékokat youtube-n vagy valahol és aztán nézd meg a gépigényüket....
2012. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Flattout,
2012. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!