Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja ha a gépemen...

Mi lehet a baja ha a gépemen bekapcsoláskor nincs kép?

Figyelt kérdés
És ilyen hangot ad ki http://www.youtube.com/watch?v=MFKK3ckOwuc&feature=plcp A végén azért hallgat el mert kikapcsolom a gépet, de ha nem kapcsolnám ki akkor ezt a végtelenségig csinálná.
2012. nov. 11. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia VGA kártya
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, és ha új vga kártyát akarok bele venni akkor csak a csatlakozójának kell egyeznie vagy vannak más dolgok is amiket figyelembe kell venni?
2012. nov. 11. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A videon AGP s kártyát láttam ha te csináltad a videót akkor AGP
2012. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, jól mondod AGP-s. De egyébként már volt rá példa, hogy ilyen hangot adott ki akkor elvittem szervizbe, de ott csak megmozgatták és utána jó is volt. Most kivettem letisztogattam a csatlakozót meg kicsit kifújtam az alaplap csatlakozóját visszatettem, de ugyan ez akkor vége a videó kártyának vagy még mindig lehet érintkezési hiba? Csak azért gyanakodok erre mert most kapott a gép egy Abit NF8-v2 alaplap helyett egy Abit NF8-v-s alaplapot ami használtan került hozzám de azóta volt már megint egyszer, hogy így szirénázott akkor egy igazítás megint megoldotta a problémát de rá egy hétre (ami most van) nem hagyja abba mozgatás után sem. Esetleg az alaplap AGP csatlakozójával nem lehet baj?
2012. nov. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!