Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptoprol?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ez a laptop? És ez a márka? Ha jol tudom ez az IBM márka csak más néven de sajnos nem tudok róla sokat, most szeretnék venni laptopot és ezt néztem ki.


Lenovo IdeaPad G580GH laptop (Intel Pentium Dual Core B970/8GB/1TB/NVIDIA GeForce GT 630M/Free DOS/Sötétbarna)


[link]


2012. nov. 9. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Hát őszintén megmondom, hogy nem ismerem ezt a márkát, viszont nem rossz gép. A processzor számomra "kicsinek tűnik". De attól függ mire akarod használni. Én személy szerinte nem mennék bele, ha játékra venném viszont dolgozni rajta tökéletesen megfelel.
2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazábol inkább csak netezni, skype stb.. 1-2 játék max de amire nekem kell sztem ezen menne :) cod ozni szoktam csak
2012. nov. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!