Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a vélaményetek erről a...

Mi a vélaményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

és ne azt irjátok h rosz ,szqr .. [link]

vett márvalaki ilyet és megvan elégedve vele?én játékra használnám pl bf3at levinné mediumon esetleg highon?


2012. aug. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Akadva esetleg elviszi. Packard Bellek azok kukapozitívak.

Vegyél inkább ilyet: [link]

2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon felejtős noti főleg,hogy AMD procija van... Ha intel lenne talán jó lenne,de maga a márka sem valami híres... Tessék itt van egy bika: [link]

cég oldala: [link] szerintem elég jó habár videókártyát nem ismerem. Itt egy téma amikor róla beszélnek csak 2gb os verzióban. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

Szerintem ez már laptop amit linkeltem egy nagy bölénybika ezen futna mint atom...

2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzárakom: Annyiban jobb mint az első által linkelt,hogy erősebb processzor. Telepített Windows 7 Home Premium 4gb al több ram, 140gb-al több merevlemez. De egy kicsi drágább.
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!