Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez árthatott a számítógépnek?...

Ez árthatott a számítógépnek? (lent)

Figyelt kérdés

Gondolom másnak is szokta kérdezgetni a frissítéseket,és kikapcsolás előtt telepíteni,remélem ezzel nem mondok újat senkinek.

Most is akart(már nemtudom hanyadszor) telepíteni frissítéseket,13-at.

Gondoltam az még nem vészes,gyorsan meg lesz.Este 11 körül mentem rá a kikapcsolás gombra,reggel még mindig a 9. frissítésnél járt,ezért kikapcsoltam,annak ellenére,hogy kiírta,hogy ne tegyem.Lehet ettől baja?Most semmi rendelleneset nem tapasztaltam benne eddig.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 7. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg megköszönném,ha valaki erre is tudna valami megoldást: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2012. nov. 7. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem semi baja nem lessz a pc-nek!
2012. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tiltsd le az automata frissítést!

[link]

minden hónap, második szerdáján, menj erre a weboldalra, és inne kézzel, frissíts (válogatva a kritikusak és a csak lehetségesek között!

[link]

2012. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak!
2012. nov. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!