Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha számítógépet építek akkor...

Ha számítógépet építek akkor mindeggy hogy mijen dolgokat veszek bele?

Figyelt kérdés
Számítógépet építenék de nem tudom hogy merjek-e más-más hejről elemeket vásárolni. Ha mondjuk egy asus márkájút egy másikkal akarok összekapcsolni akkor az kompatibilis avagy nem illetve azon belül is vannak más fajták ezzel azt akarom kérdezni, hogy mindeggy-e hogy mijen prcit,alaplapot... vezsek bele?

2012. nov. 3. 10:49
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Menyid van rá öszesen?

magyarországon élsz?

mért máshonan vásárolsz mindent külön?

használtan venéd öket és azért?

ha újonan akkor jobb ipon.hu vagy pcx.hu ról vened mindent és akor ösze is rakják ha kel

és így csak egy szálításí dijat fizetsz

ha budapesten személyesen nem tudsz vagy nem akarsz elmeni érte

még ha minden egyest máshonan veszel ténleg akor 20ezret is fizethetsz akár pluszba a szálitásokra...

2012. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nincs pontos összeg,magyarországon élek,nem akarok használtat venni és én szeretném megvenni a berendezést hozzá de eeröl még nem tudtam hogy ijet lehet hogy csak kiküldik de lehet inkább azzaal élnék hogy elmegyek többb helyre és megveszem a hozzávaló elemeket amelyek nekem tetszenek... és én raknám össze még nem tudom.
2012. nov. 3. 17:45
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha értesz hozá akor öszerakhatod vagy ha egyszerüen csak te szeretnéd:)

szóval ha nem kérsz öszerakást akor mindent külön dobozolva küldenek ki

de mondom személyesen is átveheted öket

ha neked ugy jobb hogy sokhekyre mész...

de ipon on elég hatalmas válszték van

csak nézd meg webshopot és meglátod:)

ha itt kiirsz kérdést öszegel akor majd ösze is irnak neked egy jót attól függ mire használnád

De ha ide irsz öszeget ide is irhatnak (irhatok)

márka miat még magában nincs kompatibilitási gond

az számít hogy csatlakozók és tulajdonságok megfeleljenek egymásnak

ezt gyártó honlapján lehet megnézni jobban

pl. melyik alplapba melyik proceszorok jók stb...

(CPU Support List)

2012. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. nov. 4. 08:40
 5/6 xotom ***** válasza:

Válogasd össze több helyről. Ha van időd körbeutazgatni, akkor egy gépen könnyen 5.000.- feletti összeget is spórolhatsz.

Ha nem raktál még össze gépet, akkor jobb lenne, ha olyan mellett dobnád össze, aki odafigyel rád.

Egészséges kritikaként ajánlom, hogy telepíts World-öt a gépedre, és helyesírás javító mellett írj, és akkor nem lesz mindeggy, hejről, mijen, és vesszőket is használhatsz. :)

2012. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lol
2012. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!