Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Aero effektek miért...

CosmicBoy kérdése:

Windows 7 Aero effektek miért nem működnek?

Figyelt kérdés

Helló!

Az lenne a problémám, hogy a Windows aero effektek nem úgy működnek ahogy kellene.Például ha ráállok a jobb alsó sarokban az asztal megjelenítése menüre az óra mellett nem mutatja ablakban.Vagy például a windows embléma + tabulátor gombok nem működnek(Értsd:nem kezdi el váltani az ablakokat).Ez miért van?


2012. nov. 2. 22:43
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Az Aero nem effekt, hanem a hardware-es desktop és ablak kezelés.

Nem regisztrált windowsnál nem megy. Illetve van még pár egyéb eset. Vistánál pl. nem ment a biztonsági center kikapcsolása után sem. Lehet le kel futtatni előtte egy teljesítmény értékelést: Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Teljesítményadatok és -eszközök

2012. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig ment csak kikapcsoltam és elvileg vissza van kapcsolva mert például ha ráállok a tálcán egy ikonra kidobja felette a kicsinyített előnézetet.A teljesítmény értékelést pedig már megcsináltam nem is egyszer.
2012. nov. 3. 14:41
 3/3 anonim válasza:

mert ki van kapcsolva a windows desktop manager.

troubleshooting nekem megoldotta

2016. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!