Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vistan miert nem tudom bekapcs...

Mendi84 kérdése:

Vistan miert nem tudom bekapcsolni az Aerot?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom Vista op.rendszerrel, melyen egy ideje nem mukodik az aero. Mikor megprobalom beallitani az ablak szinet Windows Aerora, ugyanugy visszaall a kontrasztos feher szinsemara. Lefuttattam a Microsoft Fixit Aerot, es ott az jott ki hogy az ablakkezelo alkalmazas le van tiltva, meg hogy nem a Windows Vista tema van beallitva (pedig az van.). Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna segiteni,mert mar regota szenvedek vele, de nem igazan jutok egyrol a kettore.

#vista #Aero #Vista aero #ablakkezelo
2012. aug. 6. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis pontosan ezt irja ki : A jelenlegi tema nem tamogatja az Aero hasznalatat es hogy Az asztalablak- kezelo le van tiltva.
2012. aug. 6. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Okozhatja virustevékenység, merevlemezhiba, rossz vagy sérült videókártya driver.


Frissitsd vagy telepitsd újra a videókártya drivert.

Ellenőrizd hogy van e ismeretlen eszköz az eszközkezelöben.

Parancssorba ird be: chkdsk c: /F /X

Ellenörizd fut e szolgáltatás: futtatásba ird be services.msc itt keresd meg a Témák vagy Desktop window manager néven futó szolgáltatást és a tulajdonságok közt nézd meg fut vagy sem (inditás módja automatikus alaphelyzetben).

2012. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A videokartya drivert mar probaltam frissiteni,azt irja ki, hogy a legfrissebet hasznalom.

Megprobaltam megnezni,hogy van-e ismeretlen eszkoz, de azt irja ki hogy hozzaferes megtagadva, hogy teljeskoru hozzaferes kell hozza, pedig szerintem nekem az van. A tema pedig be van kapcsolva. A virusirtot is lefuttattam, de nem talalt semmit.

2012. aug. 9. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik windows vitsa van a gépeden ? Mert ha ho basic azon nincs aero
2012. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!