Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tabletem akksijával gond...

Tabletem akksijával gond lehet? (My audio 708W)

Figyelt kérdés
Vettem egy tabletet 2 napja. Ugye akkor este nyomkodtam, lemerült, felraktam töltőre. Az volt a kiskönyvében, hogy elsőre 8-12 órát töltsem, így tettem. Gyanús volt nekem, hogy nagyon hamar lement 87%-ra a töltöttség, de nem nagyon használgattam, így bírta kiírta, hogy 5 órát ment egy töltéssel, de ezt is 1,5 nap alatt. Ma 23%-nál kb. kikapcsolt és nem hagyta bekapcsolni, fel kellett raknom. Most 3 órája tölt, de nem töltött fel teljesen, csak 92%-ig, pedig ezeknek az új generációs lítium polimeres(gondolom ez is ilyen, nem találtam bővebb infot) akksiknak elég...Mi lehet a baja? Vigyem vissza? Cseréltessem ki? Még nem járt le a 3 munkanap...Ja és 2400mAh, ezt találtam csak róla
2012. nov. 2. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Mi a tipusa? Kinai? Akkor ennyit tud.
2012. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okostelók is hamar lemerülnek.
2012. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a tescoban, de sok más helyen árulják még, pl. media markt. jó, hogy hamar lemerül, de miért nem tölt fel teljesen 100-ra és miért kapcsol ki 23%-nál? Ezt nem értem...nem tudom a nemzetiségét:)
2012. nov. 2. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, lehet, hogy a töltő rossz.
2012. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap viszem,köszike
2012. nov. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!