Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelenik meg mindig ez a...

Miért jelenik meg mindig ez a számitógépem bekapcsolása után? Kdbsync. Exe működése leállt

Figyelt kérdés
[link]

#kdbsync.exe
2012. okt. 30. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ez vélhetöen egy OpenCL komponens. gyanitom ebböl hogy ATI vga-d van. a driver meghibásodott. újra kell tenni a fullos drivert és talán megoldódik
2012. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen Atim van és msot jött elő ahogy telepitettem.. megpróbálom köszi
2012. okt. 30. 22:54
 3/6 A kérdező kommentje:
SZia ugyanaz minden sajna.
2012. okt. 30. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
w7 driverét rakod fel? probáld a gyártó oldalárol leszedni. vagy a gyári cd-rol. vagy bizd rá a w7-re hogy tegye fel saját maga az internetröl
2012. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
idáig mindig a vin7 frissitette és ez igy volt ma délelött is.. most a hivatalos oldalról szedtem le. a 4xxx szériához valót.. mert Hd 4890 em van.. de viszont mikor uninstaláltam,csak a grafikus illesztőt szedtem le mert féltem hogy a control centerben újra kell állitanom mindent megint.. pl: ha át akarom küldeni a jelent a tv-re a múltkor cumiztam vele vagy fél órát.
2012. okt. 30. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen ez a pop szakma. ezért használok én még mindig xp-t. ott 2 kattintás.. szerintem kezd elöröl a beállitásokat. mert a w7 elég egy érdekes állatfaj lehet nem csipázza ezeken az injetciozásokat
2012. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!