Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem bekapcsolása...

A számítógépem bekapcsolása után miért nem kapcsolódik be a monitor?

Figyelt kérdés

Üdv. A napokban arra lettem figyelmes, hogy ha bekapcsolom a gépet nem kapcsol be a monitor. Kiírja hogy energia takarékos üzemmód. És csak zúg a gép. A billentyűzeten se villan fel a 3 led.

Aztán újra indítottam elég sokszor, kihúzom az áramból és nagy nehezen elindul. Most például úgy indult el,hogy kicsit megütöttem a ház oldalát.


2011. aug. 2. 12:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha az ütögetés használt, akkor valószínűleg kontakt hiba.

Alapos takarítás, portalanítás. A bővítőkártyák kiszerelése, RAM modulok kiszerelése és kontakt spray -vel való megtisztítása.

2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek ha szétszedem a gépet kárt teszek benne mint hasznot. Na de köszi megpróbálom majd :)
2011. aug. 2. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Bekapcsolom a gépet, szépen megy de a monitoron semmi nem jelenik meg. 5-10 perc folyamatos ki-bekapcsolás és újraindítás után szokott bejelentkezni. Pedig én már elég alaposan kitakarítottam a gépet és nem változott semmi. Mi lehet vele?
2011. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó válaszoló: hogyan sikerült a gépedet megcsinálni ha sikerült?--mert most az enyémnek is ez a baja!
2012. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!