Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop-ot vegyek, ha...

Milyen laptop-ot vegyek, ha csak internetezni szeretnék vagy word-ben szeretnék megírni néhány dokumentumot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyben ezen a téren, én csak felhasználó vagyok.

Milyen márka, milyen hardware-k szoftverek kellenek?

Használtan érdemes venni vagy újonnan?


2009. aug. 10. 22:32
 1/5 wheeler ***** válasza:

Laptopot használtan? Az úgy kezdődik, hogy akksi csere.

Vegyél egy EEE PC-t. Ez már igen olcsó: [link]


Neked teljesen megfelel, maximum a 8 gigás hellyel lehet gondod, de ez sem biztos.

2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wheeler ***** válasza:
Ja, és azt kihagytam, hogy az akksi csere pedig úgy kezdődik, hogy 20 ezer...
2009. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak arra használnád a gépet mint amit írtál,arra mindegyik megfelel.Használt gépeknél viszont nem igaz,hogy törvény szerű az akkumulátor csere.Még amit javasolnék,hogy 15 colosnál kisebb képernyőst inkább ne vegyél,csak nagyobbat.
2009. aug. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak erre kell, akkor a legolcsóbb új gép is megfelel neked. 90ezer Ft környékén lehet Fujitsu Siemens gépeket kapni, amik igaz, hogy nem olyan picik mint az EE széria, viszont többet tudnak.
2009. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2009. aug. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!